Пътува ти се и искаш да разнообразиш почивната събота? ТА Поход има страхотно предложение. Подари си незабравима екскурзия до Сърбия на 9 Февруари! Виж Пирот, Цариброд, Суковски и Погановски манастир на страхотна цена с ваучер за:
Еднодневна екскурзия до Пирот и Цариброд с включен автобусен транспорт и екскурзовод + посещение на Погановски и Суковски манастири - за 18.50лв на човек, вместо за 22лв.
Ваучерът включва: • транспорт от София с лицензиран автобус; • посещение на Погановски и Суковски манастири; • екскурзоводско обслужване по маршрута; • медицинска застраховка.
Условия за ползване:
• Валидност на ваучера: до 9 Февруари 2019г. • Екскурзията ще се проведе на следните дата: 9 Февруари 2018г.
Ваучерът НЕ включва: • Входни такси за посещаваните обекти; • Разходи от личен характер.
Необходими документи: • За лица над 18 г.- лична карта или валиден задграничен паспорт. • За лица под 18 г. - валиден задграничен паспорт. • Ако дете пътува с единия или без родители, е необходимо нотариално заверено удостоверение оригинал и ксерокопие, че детето има право да излиза от страната + документ за самоличност на детето (задграничен паспорт или лична карта от 14 г. възраст) + 2 копия от акта за раждане.
• Всеки клиент може да ползва неограничен брой ваучери. • След закупуване на ваучер е необходимо да потвърдите резервацията на посочения в контакти телефон. • Необходимо е да предоставите разпечатан ваучер на доставчика на услугата.
Отпътуване от София (пл. "Александър Невски") в 08:00ч, по маршрут София – Сливница – Драгоман – ГКПП Калотина – Цариброд (Димитровград) – Суковски манастир – Погановски манастир – Пирот – Цариброд. В около 10:30ч – пристигане в Суковски манастир, разглеждане на манастира и отпътуване за Погановски манастир. Пътят към него минава през живописното ждрело на р. Ерма. Разглеждане на манастира, известен с копието на прочутата двустранно изографисана икона на света Богородица – Катафиги. Почивка за ароматно кафе в заведение до манастира. В около 13:00ч – отпътуване за Пирот. Разходка из центъра на града и крепостта Калето. Свободно време за обяд и пазар. В около 15:30ч – отпътуване за Цариброд (Димитровград). Свободно време за разглеждане на града, кафе и покупки. Отпътуване за София. Пристигане на пл. "Александър Невски" привечер.
Галерия
Трябва да се логенте с Вашият профил за да може да станете фен.
Офертата е предоставена от ТА Поход
ТА Поход e лицензиран туроператор и турагент по смисъла на българското законодателство. Фирмата предлага самолетни билети и хотелски резервации за цял свят. Продава билети за предстоящи мероприятия, организирани от трети лица и разпространявани чрез системата на "Тикетстрийм България" ООД. ТА Поход е личен турагент - вече можете да се запишете за почивка, екскурзия, без да напускате офиса или дома си. Вашият персонален турагент ще дойде в удобно за вас време, за да ви помогне при избора и да оформи всички необходими документи.