В момента сме ви локализирали в гр. Национални. Изберете вашия град от тук.

Офертата, която разглеждате в момента е за гр. Шумен

Офертата, която разглеждате е изтекла!

Още оферти в Красота

3D перманентен грим на вежди по японския метод Микроблейдинг + консултация само за 110лв, от Салон за красота Луиза Стил

220 лв / 112.48 € 110 лв / 56.24 €

3D перманентен грим на вежди по японския метод Микроблейдинг + консултация само за 110лв, от Салон за красота Луиза Стил

  •   220 лв / 112.48 €
  • 50%

Офертата изтича след:

  • 00часа
  • 00минути
  • 00секунди
11 Купени ваучери
110 лв / 56.24 €
Ваучерът включва още
3D перманентен грим на вежди по японския метод Микроблейдинг + консултация само за 110лв, от Салон за красота Луиза Стил

Микроблейдинг или 3D вежди "косъм по косъм" е сравнително нов метод, при който не се използва машина за перманентен грим. Микроблейдингът придобива все по-голяма популярност сред хората, които държат на външния си вид, най-вече поради удивителните резултати- напълно естествен вид на веждите. Пигментът се имплантира в базалната мембрана, разделяща епидермиса от дермата. Тази техника е по-повърхностна от татуирането.

Микроблейдингът е подходящ при:
- неправилна форма на веждите
- редки вежди
- частична или цялостна липса на окосмяването по веждите по медицински или други причини.

Микроблейдингът НЕ е подходящ при:
- много мазна кожа
- проблемна кожа със спукани капиляри
- акне
- бенки
- кератоза
- себореен дерматит
- много суха лющеща се кожа
- проблемна кожа

Японската техника за рисуване на косъмчета върху веждите е усъвършенстван метод на досега познатия ни перманентен грим за вежди. Разликата между двете техники е голяма, от една страна в самото извършване на процедурата, от друга - в качеството на крайния резултат. Микроблейдинг техниката е изцяло ръчен метод, при който се използват микро игли. C тяхна помощ в кожата се вкарва пигмент, като по този начин се рисуват множество единични косъмчета. Когато не се използва машина, натискът при работа върху кожата е много добре контролиран и това позволява да се работи на ниво епидермис. Болката при тази процедурата е минимална, времето за заздравяване на третираният участък е около 10 дни, а крайния резултат са едни изключително естествени вежди. Пигментите, които се използват, са направени на глицеринова основа. Те са стерилни, нетоксични и хипоалергенни.

Микроблейдингът изглежда напълно естествено и допринася за красотата и линиите на лицето ви.
Условия за ползване

• Валидност на ваучера: до 18 Ноември 2016г.
• Ретуш: Не е задължителен, прави се по желание на клиента. Заплаща се в салона - 40лв.
• Прави се по желание след 4-6 седмици след процедурата.
• Процедурата не се препоръчва при бременност.
• Процесът на възстановяване на кожата при всеки човек е строго индивидуален и в следствие на това е възможно частично избледняване на имплантирания пигмент.
• През първите 24 часа след процедурата кожата трябва да се почиства внимателно. Третираните участъци трябва да се хидратират добре. Може да използвате различни етерични или подхранващи масла от бадем, грозде, кокосово масло.
• Всеки клиент може да закупи неограничен брой ваучери за себе си или за подарък.
• След закупуване на ваучер е необходимо предварително записване на час, на посочените в контакти телефони.
• Необходимо е да предоставите разпечатан ваучер на доставчика на услугата.

Офертата е предоставена от Салон за красота Луиза Стил
Любопитно
Адрес и контакти
Офертата е осигурена от " "ЛУИЗА СТИЛ"ЕООД , ЕИК: 204102741" и е със срок за закупуване на оферираните стоки или услуги от 19.10.2016 до 07.12.2025 Офертата е валидна под условие: закупуване на не по-малко от общо 1 брой от оферираната стока или услуга, в срока за закупуване.

вход в Rio.bg

За да оставите коментар трябва да сте логнат потребител!
Нямате регистрация, направете го тук.
Забравена парола

За 4902  дни публикувахме 134,759 оферти и Ви спестихме 24,618,982 лв. 

вход в Rio.bg

За да оставите коментар трябва да сте логнат потребител!
Нямате регистрация, направете го тук.
Забравена парола