Комплект от 2 продукта от Мароко: SAHAR - натурално масло от арган и NAGOYA - хидратиращ крем за лице с арганово масло, от Табрис
Ваучерът включва още:
•Комплект от два продукта от Мароко: SAHAR - натурално масло от арган 75 мл. - 1 бр. и NAGOYA - хидратиращ крем за лице с арганово масло 100 мл.- 1 бр.- за 16,80лв, вместо за 28,20лв.
Радвайте се на здрава и красива коса и кожа чрез природата!
SAHAR, натурално масло от арган с универсално предназначение –за масаж на лице и тяло- без отмиване;преди измиване на косата, по време на боядисването й;при третиране и оформяне на косата с преса или сешоар;вместо крем за лице и шия. Богато на естествени антиоксиданти, Омега-6 и 9 есенциални мастни киселини, линолова киселина и витамин Е маслото структорно въздейства върху мембраната на клетката, хидратира я и създава бариера между епидермиса и околната среда. По този начин предпазва от изсушаване, загуба на еластичност, подхранва, тонизира и забавя видимо стареенето на кожата. Произход - Мароко.
Nagoya, хидратиращ крем с масло от арган 100мл. - Направен на базата на естествено арганово масло, кремът предпазва, хидратира и захранва кожата. Един великолепен крем, предоставящ най-добрата защита от неблагоприятни атмосферни влияния през всеки сезон- студ, запрашеност, УВ лъчи и др.
Произход - Мароко.