Лятна почивка на първа линия в Несебър от 15 Май до 26 Юни и от 11 до 25 Септември! Нощувка с морска гледка, шезлонги и чадъри, от Семеен Хотел Петров
На първа линия в Несебър от 15 Май до 26 Юни и от 11 до 25 Септември! Нощувка с морска гледка, шезлонги, от Семеен Хотел Петров
Организирай отрано своята лятна почивка, за да си починеш и да се насладиш на слънчевите лъчи на супер цена! На първа линия на плажа в Несебър те очаква Семеен Хотел Петров 3*. Трябва ти само ваучер за:
-
Нощувка на човек в Тройна стая от 15 Май до 15 Юни и от 11 до 25 Септември
40лвна човекТОП цена
-
Нощувка на човек в Тройна стая от 16 до 25 Юни
48лвна човекТОП цена
-
Нощувка на човек в Студио от 15 Май до 15 Юни и от 11 до 25 Септември
48лвна човекТОП цена
-
Нощувка на човек в Студио от 16 до 25 Юни
55лвна човекТОП цена
-
Нощувка на човек в Двойна стая от 15 Май до 15 Юни и от 11 до 25 Септември
55лвна човекТОП цена
-
Нощувка на човек в Двойна стая от 16 до 25 Юни
65лвна човекТОП цена
-
Нощувка на човек в Апартамент от 15 Май до 15 Юни и от 11 до 25 Септември
90лвна човекТОП цена
-
Нощувка на човек в Апартамент от 11 Юли до 28 Август
149.50лвна човекТОП цена
Ваучерът включва още:
• Туристическа такса и застраховка;
• Всички стаи са с панорамни тераси към морето.
• Обособена е собствена тераса над плажа с безплатни шезлонги и чадъри.
• Апартаментите са луксозни и имат две самостоятелни стаи, 50кв.м. панорамна тераса с шезлонги и чадър.
• Безплатен паркинг.
• Безплатен интернет.
• На първа линия на Южния плаж в Несебър.
Повече за хотела
• Двойна стая / Единична: Размерът на стаята е около 20 кв.м. Всички стаи са с изглед към морето. Разполагат с климатик, хладилник, TV, безплатен Wi-Fi, сешоар, кана за топла вода. С възможност за настаняване на дете на допълнителен разтегателен диван (с/у допълнително заплащане). Мебелирана тераса.
• Тройна стая: Стаята разполага със спалня и единично легло или три единични легла. Има климатик, хладилник, TV, безплатен Wi-Fi, сешоар, кана за топла вода. Мебелирана тераса.
• Студио: Представлява едно помещение. Разполага с климатик, хладилник, TV, безплатен Wi-Fi, сешоар, кана за топла вода. Могат да се настанят двама или трима възрастни с едно или две деца. Прилежаща слънчева, просторна и мебелирана тераса с изглед към морето (35кв.м.)
Апартамент: Състои се от две самостоятелни стаи. Апартаментът разполага със спалня и дневна с разтегателен диван, хладилник, телевизор във всяка стая. Просторната тераса е със спираща дъха гледка към плажа, с предоставени за комфорта на госта мебелировка, шезлонги и чадър.
• Апартамент - лукс: Разполага със спалня и дневна с разтегателен диван и напълно ободудвана кухня, хладилник, телевизор и климатик във всяка стая. Просторната тераса е със спираща дъха гледка към плажа, с предоставени за комфорта на госта мебелировка, шезлонги и чадър.
Допълнителна информация
• Настаняване: от 14:00 ч. до 0:00 ч. Напускане: от 10:00 ч. до 11:30 ч.
• В това място за настаняване няма налични креватчета и допълнителни легла.
• Хотелът не разполага с асансьор.
• Някои стаи включват балкон с изглед към морето.
• На няколко крачки от плажа Аурелия, на 500 метра от централния плаж на Равда и на 1,4 километра от аквапарк „Аква Парадайз“.
• Южният плаж на Несебър е на 2,2 километра от хотела, а аквапарк Екшън е на 6,5 километра. Летище Бургас е на 24 километра.