Йога за БРЕМЕННИ жени – пълен или мини курс! Превърнете така чаканото събитие в прекрасно изживяване само с хубави моменти на цена от 24 лв. от Клуб "Йога и приятели"!
Отпуснете се и се отдайте в ръцете на карма санясин Даниела Георгиева!
Превърнете така чаканото събитие в прекрасно изживяване, със само хубави моменти!
Ние знаем, че всичко ще бъде наред! Узнайте го и Вие! ;)
Цели на курса
Целта на курса за бременни е бъдещите майки и татковци да се подготвят за раждането ментално и физически чрез обучение. То е полезно за всички етапи на бременността и се състои от две части:
Йога по време на бременността;
Подготовка за раждане чрез йога.
В курсовете са включени:
Подходящи за бременната жена йога асани /упражнения, пози/;
Осъзнаване и контрол на дишането /пранаяма/;
Техники за релаксация;
Концентрация и медитация;
Правилно поведение на родилката по време на раждането;
Разглеждане на основни въпроси, свързани със здравословния начин на живот и хранене на бременната жена, пренаталното /предродово/ възпитание на детето, избор на родилен дом, първи грижи за бебето, кърмене и др.
Ползи от обучението:
намаляване на напрежението и болките в мускулите, ставите, гърба и кръста;
подобряване на кръвообръщението и нормализиране на кръвното налягане;
подобряване работата на храносмилателната система и справяне с проблеми като констипация, газове, киселини, сутрешно неразположение и др.;
постигане на по-добър баланс на тялото, чувство за стабилност и правилна стойка;
справяне с умората и повишаване на жизнената енергия;
пълноценна физическа, умствена и емоционална релаксация;
съсредоточеност, вътрешна устойчивост и спокойствие;
преодоляване на страха и естествено намаляване на болката по време на раждане;
правилно разпределение и запазване на силите по време на раждане;
пълноценно общуване с бебето;
по-добро осъзнаване, водещо до вземане на правилни решения и отговорни действия.
Условия:
- Ваучерът е валиден до 26 Април 2014г.
Ваучера включва:
Вариант 1: Йога мини курс: 8 учебни часа в 4 последователни урока по 90 минути само за 24 лв. вместо 66 лв.
Вариант 2: Йога курс: 24 учебни часа в 12 последователни урока по 90 минути само за 95 лв. вместо 144 лв.
- Необходимо е предварително обаждане на телефона в контакти, за да проверите свободните места и за определяне на подходящата група от графика:петък, 25.04.2014 г., от 12:00-13:30 ч. и събота, 26.04.2014 г. от 11:00-12:30 ч."
- Графика на стартиращите курсове вижте тук
- Изисква се резервация, най-късно до 48 часа преди старта на съответния курс.
- Резервацията се счита за направена след като изпратите на reservation@YogaiPriateli.com: 1) валиден номер на разписка и секретен код; 2) в коя група от графика искате да се включите и 3) име и телефонен номер за връзка.
- Ваучерите важат за курсовете за бременни жени.
- Ваучерите не важат за хора, които са ползвали отстъпки за курсовете за бременни жени в Клуб „Йога и приятели“ през последните 6 месеца.
- Необходимо е ваучерът да бъде разпечатан и предоставен на търговеца непосредствено преди използване/получаване на услугата/ продукта.
- Един клиент може да ползва един ваучер за себе си за курс или мини курс, както и да купи неограничен брой за подарък на близки и приятели.