Посрещнете 3-ти Март в Рибарица! Нощувка в самостоятелна къща за до 20 човека с барбекю, камина и голяма трапезария, от Вила Мирела
Искате да посрещнете 3-ти март в планината? Вила Мирела ви очаква в Рибарица, за да се насладите на уют сред природата. Вземете ваучер за:
Ваучерът включва още:
• Комфортна нощувка;
• Барбекю;
• Голяма трапезария с камина;
• Напълно оборудвана кухня;
• Безжичен Wi-Fi;
• Телевизор с кабелна телевизия;
• Детски кът;
• Локално парно;
• Паркинг;
• Туристическа такса
Повече за хотела
Вила Мирела е разположена в горния край на курорта Рибарица и разполага с леглова база от 22 места. Вилата се състои от 2 отделни къщи, залепени една за друга. Първата има 1 четворна и 2 двойни стаи, всяка със самостоятелен санитарен възел, кухненски бокс, просторна трапезария и голяма тераса с барбекю. Втората къща се състои от 1 двойна стая със самостоятелен санитарен възел, 1 четворна и 1 двойна стая с общ санитарен възел. На първия етаж има 1 четворна стая със самостоятелен санитарен възел и 1 тройна стая, кухненски бокс и санитарен възел. Всички стаи са с климатици. Двете кухни са напълно оборудвани с всичката необходима посуда. Трапезарията е 55 кв. метра и е съобразена с местата на вилата. Обобщено вилата има 8 стаи за нощувка - 4 двойни, 1 тройна и 3 четворни стаи. Дворът е над 2 декара, има басейн и граничи с река Бели Вит.
Предлагат храна при предварителна уговорка и обслужване от квалифициран персонал. В случай на спиране на централната водопреносна мрежа, вилата разполага с хидрофор с 1000 литра вода.
Районът предлага много добри условия за почивка в селото, около него и в близкия Национален парк Централен балкан, както и в резерватите Царичина, Боатин и Козя Стена. Само на половин час път с автомобил е минералният басейн в село Шипково. В близост до вилата има 2 механи и магазин.
Допълнителна информация
• Настаняване: след 14:00 ч. Освобождаване: до 12:00 ч.
• Има климатици и парно
• Не се допускат домашни любимци
• Има кърпи в стаите
• Няма асансьор
• Разполага с безжичен интернет.