Офертата, която разглеждате е изтекла!

Още оферти за Почивки в България

Великден в Панагюрищe! 3 нощувки със закуски и вечери, едната празнична с програма + брънч, ползване на закрит басейн и релакс зона, от Каменград Хотел и Спа 4*

475лв.

Поръчай Отново

Великден в Панагюрищe! 3 нощувки със закуски и вечери, едната празнична с програма + брънч, ползване на закрит басейн и релакс зона, от Каменград Хотел и Спа 4*

Офертата изтича след:

  • 00часа
  • 00минути
  • 00секунди
17 Купени ваучери
475лв.

Ваучерът включва още:

Ваучера включва:
3 нощувки със закуски и вечери само за 475лв на човек ,в единична стая;
3 нощувки със закуски и вечери само за 809лв за ДВАМА ,в двойна стандартна стая;
3 нощувки със закуски и вечери само за 905лв за ДВАМА ,в двойна луксзона стая;
3 нощувки със закуски и вечери само за 1135лв за ДВАМА лукс ,в апартамент;

Ваучера включва още:
Традиционна великденска вечеря на 24. април с музикална програма
 Великденски брънч на 25. април (09.00-13.00ч.)
 SPA Inclusive пакет -  закрит плувен басейн с минерална вода, детски басейн с хидромасажен сектор, финландска и инфрачервена сауна, билкова био-сауна, парна баня, лакониум, джакузи, пътека на Кнайп,
релакс зона, приключенски и контрастни душове, леден сектор  и фитнес
 10% отстъпка от цените на допълнителните услуги в СПА Каменград
 Паркинг, високоскоростен интернет
 Застраховка, курортна такса, ДДС

Допълнителна информация

• Домашни любимци срещи запитване;
• Настаняване от 14:00 часа, Напускане до 12:00 часа. Гостите, които напускат между 12:00 и 18:00 часа, заплащат допълнителна такса;
• Безплатен паркинг;
• Безплатен интернет.

Условия за ползване:

Офертата е предоставена от Каменград Хотел и Спа

Каменград Хотел и Спа 4* се намира в идеалния център на град Панагюрище, на 90 км. от София и 80 км. от Пловдив. 

В Каменград Хотел и Спа 4* ще видите реновирани помещения в елегантен стил, с усет и внимание към детайла. Всички елегантни стаи разполагат с безплатен Wi-Fi достъп и климатик. Те имат LCD телевизор с кабелна телевизия, минибар и кът с мека мебел. Банята със сешоар и безплатни тоалетни принадлежности е стандартно удобство във всяка стая. Суитът разполага с отделна всекидневна с разтегателен диван.

Каменград Хотел и Спа 4* е с нов ресторант за закуска и вечеря на блок маса. Главният готвач предлага обновено меню, в което залага на прясна храна. Реновиран лоби бар, предлагащ първокласни напитки.

СПА центърът в Каменград Хотел и Спа 4* е напълно обновен, с нова концепция и ще предлага на посетителите си цялостни програми за релакс и възстановяване и различни тонизиращи процедури. Уелнес зоната включва инфрачервена сауна, билкова сауна, парна баня и хидромасажна вана. Хотел и Спа център Каменград разполага със закрит плувен басейн, открит плувен басейн и фитнес зала, които могат да бъдат използвани безплатно. Предлагат се различни Спа процедури и масажи. Закрит басейн с полуолимпийски размери – дълбочината е от 120 до 170 сантиметра, а детски басейн с хидромасажен център е дълбок около 100 см.

Разположен в сърцето на град Панагюрище, Каменград Хотел и Спа 4* създава за своите гости отлични условия за релакс туризъм, бизнес срещи, семинари, корпоративни мероприятия и тийм билдинги, семейни събирания.

Каменград Хотел и Спа 4* разполага с голяма уелнес зона. Той предлага централно местоположение в Панагюрище и има ресторант, сервиращ българска кухня. През лятото гостите могат да се хранят на терасата на ресторанта. 

Каменград Хотел и Спа 4* предлага и различни спортни игрища като кортове за тенис, волейбол и баскетбол. В бара до басейна се предлагат освежаващи напитки, а в лоби бара гостите могат да изпият чаша вино. Всеки ден се сервира закуска на шведска маса.

На пет минути с кола се намира местната автогара. Централната жп-гара е на 1,3 километра. Музеят на Райна Княгиня е на 400 метра. Хотелът предлага и безплатен паркинг на място.

Каменград Хотел и Спа 4* ви очаква.

Любопитно:

Разнообразете ваканцията си и с останалите ни възможности:
• винен тур и дегустация на регионални вина във винарска изба „Румелия”;
• посещение и стрелба с огнестрелно оръжие в уникалния за България стрелбищен комплекс „Оптикс”;
• приятни екскурзии до Старосел, Копривщица и местността Оборище;
• презареждащи СПА процедури и терапии с минерална вода.

Капацитет на помещенията

• Единична стая - 1 редовно легло + 1 доп. легло.
• Двойна стандартна стая - 2 редовни.
• Двойна луксозна стая - 2 редовни + 2 доп. легла.
• Апартамент лукс - 2 редовни + 2 доп. легла.

  • Юлия Карабожилова Аватар
    Юлия Карабожилова

    Всичко беше прекрасно

  • Евгения Табакова Аватар
    Евгения Табакова

    Нямам преложения, само бележка- в стаята няма достатъчно контакти/разклонител, така че да се включи на плота и кафемашината.

  • Емилия Иванова Аватар
    Емилия Иванова

    ХУБАВИ,ЧИСТИ И ПРОСТОРНИ СТАИ,ВЕЖЛИВ И ПРИЯТЕН ПЕРСОНАЛ,МОДЕРЕН И ЧИСТ СПА ЦЕНТЪР,ХРАНАТА ПРЯСНА И РАЗНООБРАЗНА

  • Маргарита Ралчева Аватар
    Маргарита Ралчева

    Чудесна организация, спа и персонал.

  • Иванка Боева Аватар
    Иванка Боева

    Всичко ми хареса,с изключение на това,че в СПАцентъра беше студено и водата в басейна-хладна.

  • Ева Георгиева Аватар
    Ева Георгиева

    Искарах си чудесно.

Адрес и Контакти

Хотел Корал - Созопол / Хотел Каменград - Панагюрище Карта
Офертата е осигурена от "ТРАКИЙСКИ ХОТЕЛИЕРИ ЕООД , ЕИК: BG130149944" и промотирана от Гранд Травъл ООД, с ЕИК: BG202191378 притежаващ лиценз за извършване на туроператорска дейност съгласно удостоверение за регистрация PK-01-7019/04.12.2012г. (застрахователна полица с № 03700100005516 ЗД Евроинс със срок на валидност от 07.01.2025г. до 06.01.2026г. до собственик на разделите: Туризъм, Почивки в България, Почивки и Екскурзии в Чужбина в Rio.bg.

Още оферти

вход в Rio.bg

За да оставите коментар трябва да сте логнат потребител!
Нямате регистрация, направете го тук.
Забравена парола

За 4714  дни публикувахме 128,921 оферти и Ви спестихме 24,532,485 лв. 

вход в Rio.bg

За да оставите коментар трябва да сте логнат потребител!
Нямате регистрация, направете го тук.
Забравена парола