Офертата, която разглеждате е изтекла!

Офертата, която разглеждате е изтекла!

Почивка в Хисаря през Февруари! Нощувка на база All Inclusive light + минерален басейн и релакс зона, от Хотел Астрея 3*

75лв. 44лв.

Поръчай Отново

Почивка в Хисаря през Февруари! Нощувка на база All Inclusive light + минерален басейн и релакс зона, от Хотел Астрея 3*

  •  75лв
  • 41%

Офертата изтича след:

  • 00часа
  • 00минути
  • 00секунди
146 Купени ваучери
44лв.
Ваучерът включва още
Ваучера включва:
• Нощувка на база All Inclusive light за дните от Неделя до Четвъртък - за 44лв на човек, вместо за 75лв.
• Нощувка на база All Inclusive light за дните Петък и Събота - за 54лв на човек, вместо за 84лв. Ваучерът включва още безплатно ползване на:
•Вътрешен басейн с минерална вода 33-35 градуса с вградени хидромасажори, гейзер и светотерапия;
•Сауна, Парна баня;
•Фитнес;
•Безжичен интернет и Паркинг;
•Открита детска площадка;

•Вътрешен детски кът.
•Изхранването е на блок маса. При по-малко от 15 човека, настанени в един и същи период в хотела, изхранването е по предварително избрано меню от хотела.
Условия за ползване
Допълнителна информация
За помещенията
Офертата е предоставена от Хотел Астрея
Адрес и контакти
Коментари
Офертата е осигурена от "„АП Мениджмънт Груп“ ООД , ЕИК: BG131550922" и промотирана от Гранд Травъл ООД, с ЕИК: BG202191378 притежаващ лиценз за извършване на туроператорска дейност съгласно удостоверение за регистрация PK-01-7019/04.12.2012г. (застрахователна полица с № 03700100005516 ЗД Евроинс със срок на валидност от 07.01.2025г. до 06.01.2026г. до собственик на разделите: Туризъм, Почивки в България, Почивки и Екскурзии в Чужбина в Rio.bg.

Още оферти

вход в Rio.bg

За да оставите коментар трябва да сте логнат потребител!
Нямате регистрация, направете го тук.
Забравена парола
Преди да закупите ваучер моля, попълнете формата за запитване и проверете дали към момента има свободни места за желаните от Вас дати.

За 4746  дни публикувахме 130,351 оферти и Ви спестихме 24,544,277 лв. 

вход в Rio.bg

За да оставите коментар трябва да сте логнат потребител!
Нямате регистрация, направете го тук.
Забравена парола